Lista Sędziów Wydziału Sędziowskiego
Ciechanowsko – Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej
Stan na dzień 30.06.2019 r.
III Liga
1 |
Gwiazda |
Paweł |
1992 |
2 |
Załęski |
Sebastian |
1983 |
Obserwatorzy III Ligi
1 |
Kownacki |
Dariusz |
IV Liga
1 |
Falencki |
Marcin |
1980 |
2 |
Makowiecki |
Radosław |
1989 |
3 |
Pałaszewski |
Piotr |
1998 |
4 |
Ślesiński |
Kamil |
1999 |
Obserwatorzy IV ligi
1 |
Sadowski |
Zdzisław |
2 |
Sieński |
Jan |
Liga Okręgowa
1 |
Braun |
Karol |
1982 |
2 |
Dzięgielewski |
Cezary |
1997 |
3 |
Dzwonkowski |
Piotr |
1985 |
4 |
Godlewski |
Michał |
1988 |
5 |
Grabowski |
Mariusz |
1976 |
6 |
Gwiazda |
Wojciech |
1992 |
7 |
Maciak |
Paweł |
1987 |
8 |
Mikołajewski |
Jakub |
2000 |
9 |
Mostek |
Maciej |
1981 |
10 |
Ossowski |
Czarek |
1978 |
11 |
Rachuba |
Dawid |
1996 |
12 |
Rychlewski |
Karol |
1995 |
13 |
Siemionko |
Tadeusz |
1981 |
14 |
Smacki |
Ursyn |
1986 |
15 |
Weselak |
Jakub |
1988 |
16 |
Wojciechowski |
Marcin |
1975 |
Obserwatorzy Okręgowi
1 |
Powałka |
Robert |
A Klasa
1 |
Beczak |
Adrian |
1995 |
2 |
Brzeziński |
Norbert |
1999 |
3 |
Choromański |
Mariusz |
1990 |
4 |
Dąbrowski |
Mariusz |
1980 |
5 |
Dobkowski |
Arkadiusz |
1995 |
6 |
Fąderski |
Sławomir |
1990 |
7 |
Gołębiewski |
Sławomir |
1977 |
8 |
Klimowski |
Dawid |
1999 |
9 |
Komorowski |
Kamil |
1988 |
10 |
Majewski |
Kamil |
1993 |
11 |
Osiński |
Tomasz |
1978 |
12 |
Powałka |
Robert |
1969 |
13 |
Pydyn |
Adrian |
1996 |
14 |
Rutkowski |
Hubert |
2000 |
15 |
Ryfa |
Łukasz |
1984 |
16 |
Sadowski |
Zdzisław |
1967 |
17 |
Sierota |
Sylwester |
1977 |
18 |
Szwejkowski |
Dawid |
1996 |
19 |
Wieczorek |
Krzysztof |
1973 |
20 |
Zając |
Piotr |
1998 |
B Klasa
1 |
Andryszczak |
Andrzej |
1962 |
2 |
Drozdowski |
Zbigniew |
1966 |
3 |
Falencki |
Piotr |
1985 |
4 |
Grabowski |
Bartosz |
2001 |
5 |
Jarka |
Ryszard |
1969 |
6 |
Komorowski |
Mariusz |
1988 |
7 |
Kowalkowski |
Daniel |
1979 |
8 |
Lubelska |
Kinga |
1998 |
9 |
Majkowski |
Konrad |
1993 |
10 |
Nowotczyński |
Witold |
1962 |
11 |
Olszewski |
Mariusz |
1986 |
12 |
Plewniak |
Aleksandra |
1995 |
13 |
Różański |
Daniel |
1991 |
14 |
Ruzicki |
Zdzisław |
1959 |
15 |
Starecki |
Sławomir |
1961 |
16 |
Staszkiewicz |
Radosław |
1985 |
17 |
Szypulski |
Jacek |
1987 |
18 |
Tkaczyk |
Łukasz |
1999 |
19 |
Wargulewski |
Arkadiusz |
1990 |
20 |
Wąsowski |
Adam |
1981 |
21 |
Wąsowski |
Andrzej |
1987 |
22 |
Witkowski |
Bartosz |
1985 |
Asystenci Okręgowi
1 |
Murawski |
Piotr |
1955 |
2 |
Sieński |
Jan |
1962 |
Ekstraklasa Futsalu
1 |
Mital |
Artur |
1981 |
Top Amator A Futsalu
1 |
Gwiazda |
Paweł |
1992 |
Top Amator C Futsalu
1 |
Pałaszewski |
Piotr |
1998 |
Sędziowie Próbni
1 |
Kaczorek |
Adrian |
2003 |
2 |
Kalkowski |
Mateusz |
2002 |
3 |
Kołakowski |
Fabian |
2003 |
4 |
Kordowski |
Jakub |
2001 |
5 |
Majewski |
Michał |
1994 |
6 |
Michalski |
Jacek |
2002 |
7 |
Miksza |
Dawid |
2002 |
8 |
Płocienicki |
Grzegorz |
2003 |
9 |
Rogalski |
Filip |
2003 |
10 |
Rostkowski |
Łukasz |
2001 |
11 |
Skłodowski |
Piotr |
2001 |
Pozostali
1 |
Bucholc |
Roman |
2 |
Chrzczon |
Wiesław |
3 |
Ciarciński |
Piotr |
4 |
Ciurysek |
Ryszard |
5 |
Dąbrowski |
Jan |
6 |
Głowacki |
Mariusz |
7 |
Grabowski |
Radosław |
8 |
Grzeszczak |
Mieczysław |
9 |
Jarząbek |
Wiesław |
10 |
Kłosowski |
Wojciech |
11 |
Krajewski |
Jakub |
12 |
Krzyżanowski |
Ryszard |
13 |
Lesiński |
Mirosław |
14 |
Majewski |
Walerian |
16 |
Mikołajewski |
Kazimierz |
17 |
Mikołajewski |
Marek |
18 |
Nerek |
Jacek |
19 |
Prusinowski |
Marek |
20 |
Sontowski |
Jan |
21 |
Trochimiuk |
Radosław |
22 |
Trochimiuk |
Waldemar |
23 |
Waś |
Tadeusz |
24 |
Wojkowski |
Zygmunt |
25 |
Białas |
Stanisław |