Komunikat KS MZPN - Delegatura Ciechanów 14/03/2022
1. Wykaz klubów uczestniczących w e-delegacjach MZPN
Poniżej wykaz klubów, które wyraziły chęć udziału w programie e-delegacji sędziowskich MZPN.
kluby z Delegatury Ciechanów:
- Aldo Bartnik Myszyniec
- Football School Płońsk
- GKS Korona Szydłowo
- GKS Łyse
- GKS Max Rol Andrzejewo
- GKS Orlęta Baboszewo
- GKS Strzegowo
- GKS Tamka Dzierzgowo
- GKS Pokrzywnica
- GKS Wkra Sochocin
- GUKS Orzeł Sypniewo
- GUKS w Krasnosielcu
- KS Jantar Ostrołęka
- KS Orz Goworowo
- KS Orzyc Chorzele
- KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- KS Wąsewo
- KS Wkra Cieksyn
- LKS Iskra Krasne
- LKS Jutrzenka Unieck
- LKS Mazowsze Jednorożec
- LKS Rzekunianka Rzekuń
- MKS Makowianka
- MKS Mławianka Mława
- MKS Przasnysz
- MKS Wkra Bieżuń
- MKS Wkra Żuromin
- MLKS Żbik Nasielsk
- MZKS Narew 1962 Ostrołęka
- Ostrołęcka APN
- OTS Korona
- PAF
- TS Konopianka Konopki
- UKS FC 2012 Różan
- UKS Młode Orły Nadnarwianka Pułtusk
- Wymakracz Długosiodło
- GKS Gumino
Wykaz wszystkich klubów MZPN biorących udział w programie e-Delegacji:
- Akcja Jastrzębia
- Aldo Bartnik Myszyniec
- AP Agape Białołęka
- AP BKS Naprzód Brwinów
- AP Eskadra
- AP FFK Sport
- AP Gryfia w Mirowie
- AP Progres Warszawa
- AP Robert Parzonka
- AP Żyrardów Żyrardowianka
- APN Talent Radom
- ARPS Ferajna
- AS Galaktikos
- AS Radomiak
- AS Strikers
- AZS KU UW
- Beniaminek Soccer Schools Iłża
- Białe Orły Sp.zo.o.
- BKS ZSP-7 Warszawa
- Chojniak Wieniawa
- City Wilanów
- CKS Celestynów
- Coco Jambo Warszawa
- FFA Szydłowiec Stowarzyszenie Furman Football Academy
- Football School Płońsk
- Football Talents Warszawa
- Fundacja Legia Soccer Schools
- GASS Powała Taczów
- GKS Belsk Duży
- GKS Błękitni Stoczek
- GKS Chynów
- GKS Dąbrówka
- GKS Delta Słupno
- GKS Dobre
- GKS Drogowiec Jedlińsk
- GKS Fenix Siennica
- GKS Gladiator Słoszewo
- GKS Gryf Policzna
- GKS Gumino
- GKS Iłżanka Kazanów
- GKS Iskra Gózd
- GKS Jaguar Wolanów
- GKS Jastrząb
- GKS Jodła Jedlnia Letnisko
- GKS Korona Jadów
- GKS Korona Szydłowo
- GKS Kraska Jasieniec
- GKS Legion Suskowola
- GKS Lider Video Ciepielów
- GKS Łyse
- GKS Max Rol Andrzejewo
- GKS Mazowsze Grójec
- GKS Miedzanka Miedzna
- GKS Młode Wilki Radzanów
- GKS Naprzód Stare Babice
- GKS Orion
- GKS Orlęta Baboszewo
- GKS Oronka w Orońsku
- GKS Orzeł Wierzbica
- GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- GKS RuszCovia Borkowice
- GKS Sadownik Błędów
- GKS Stromiec
- GKS Strzegowo
- GKS Świt Warszawa
- GKS Tamka Dzierzgowo
- GKS Tygrys Huta Mińska
- GKS w Pokrzywnicy
- GKS Wilga Garwolin
- GKS Wisła Chotcza
- GKS Wisła Solec
- GKS Wkra Sochocin
- GKS Wulkan Zakrzew
- GKS Zorza Klwów
- GKS Zorza Kowala
- GLKS Nadarzyn
- GLKS Orzeł Unin
- GLKS Polonia Radzanowo
- GLKS Relax
- GLUKS Gryfia Mirów
- GLUKS Płomień Dębe Wielkie
- GPSZ Głuchów KS
- GUKS Orzeł Sypniewo
- GUKS w Krasnosielcu
- GULKS Zryw Sobolew
- Iłżecki klub Sportowy Polonia
- Jedlnia Dzieciom
- KKS Żoliborz
- KP Stanisławice
- Królewscy Jedlnia
- KS 13 Grodzisk Mazowiecki
- KS Advit Wiązowna
- KS AP Diamonds Academy
- KS Blask Odrzywół
- KS Blizne
- KS Błonianka Błonie
- KS Błotnica
- KS Błyskawica Lucień
- KS Dąb Wieliszew
- KS Drukarz
- KS Energia Kozienice
- KS Glinianka
- KS Gracja Tczów
- KS Guzovia Guzów
- KS Halinów
- KS Hutnik Huta Czechy
- KS Jantar Ostrołęka
- KS Krępianka Rzeczniów
- KS Laura Chylice
- KS Legion Głowaczów
- KS Legionovia Legionowo
- KS Lesznowola
- KS LZS Magnuszew
- KS Łomianki
- KS Łosice
- KS Madziar Nieporęt
- KS Maków
- KS Marymont
- KS Mogielanka
- KS Mszczonowianka
- KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
- KS Nowa Jutrzenka Cegłów
- KS Orkan Sochaczew
- KS Orz Goworowo
- KS Orzeł Baniocha
- KS Orzyc Chorzele
- KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- KS Ożarowianka
- KS Piast Feliksów
- KS Pilica Nowe Miasto
- KS Potworów
- KS Powiślanka
- KS Promyk Nowa Sucha
- KS Przyszłość Włochy
- KS Puznówka 1996
- KS Raszyn
- KS Sęp Żelechów
- KS Skaryszewianka Skaryszew
- KS Sobienie Jeziory
- KS Sokół Serock
- KS Stoczniowiec Płock
- KS Szopen Sanniki
- KS Ursus
- KS Victoria Kałuszyn
- KS Video Ciepielów
- KS Vulcan Wólka Mlądzka
- KS Warka
- KS Warszawiak
- KS Watra Mrozy
- KS Wąsewo
- KS Wicher Sadowne
- KS Wisła Dziecinów
- KS Wkra Cieksyn
- KS Wysokin
- KS Zjednoczeni Bulkowo
- KS Zodiak
- KSS Promnik Gończyce
- Kuźnia Talentów Ajax Radom
- Legia Warszawa SA
- LKS Chlebnia
- LKS Chomentów
- LKS Grodzisk Krzymosze
- LKS Huragan Bodzanów
- LKS Iskra Krasne
- LKS Jedność Żabieniec
- LKS Jutrzenka Unieck
- LKS Mazowsze Jednorożec
- LKS Mazur Karczew
- LKS Megawat Świerże Górne
- LKS Olimpia Latowicz
- LKS Orzeł Gielniów
- LKS Ostrówek
- LKS Perła Szczaki – Złotokłos
- LKS Plon Garbatka
- LKS Pniewy
- LKS Postęp Łaziska
- LKS Promna
- LKS Ryś w Laskach
- LKS Rzekunianka Rzekuń
- LKS Skra Drobin
- LKS Sokół Przytyk
- LKS Stegny Wyszogród
- LKS Strażak Wielogóra
- LKS Świt Staroźreby
- LKS TUR Jaktorów
- LKS Wicher Cieszewo
- LKS Wisła Nowy Duninów
- LKS Zawisza Sienno
- LKS Zryw w Bielsku
- LUKS Lwówianka Lwówek
- LUKS Rzakta
- LUKS Sportowa Czwórka Radom
- LZS Amator Maszewo
- LZS Start Proboszczewice
- LZS Zalesice
- ŁKS Łochów
- Łosicki Dom Kultury
- Małkiński Klub Sportowy
- Mareckie Inwestycje Sp.zo.o. Marcovia Marki
- MGKS Kosovia Kosów Lacki
- MKP Pogoń Siedlce
- MKS Bielik Wierzbica
- MKS Bug Wyszków
- MKS Czarni Węgrów
- MKS Hutnik Warszawa
- MKS Korona Góra Kalwaria
- MKS Makowianka
- MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
- MKS Mławianka Mława
- MKS Ostrowianka
- MKS Piaseczno
- MKS Piast Piastów
- MKS Pilica Białobrzegi
- MKS Podlasie Sokołów Podlaski
- MKS Przasnysz
- MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- MKS Wicher Kobyłka
- MKS Wkra Bieżuń
- MKS Wkra Żuromin
- MKS Wyśmierzyce
- MKS Ząbkovia Ząbki
- MKS Znicz Pruszków
- MKS Zwolenianka Zwoleń
- MLKS Victoria Sulejówek
- MLKS Żbik Nasielsk
- MOSiR Mińsk Mazowiecki
- MUKS Kosa Konstancin
- MUKS Polonez Mordy
- MUKS Unia Warszawa
- MZKS Narew 1962 Ostrołęka
- Niemieckie Towarzystwo Szkolne (WBS Warszawa)
- OKS Strat
- Ostrołęcka APN
- OTS Korona
- PAF
- PKS Victoria Zerzeń
- Polonia Warszawa Sp.zo.o.
- PWKS Huragan Wołomin
- Radomiak SA
- RKP 1926 Broń Radom
- RKS Bór Regut
- RKS Mazur
- RKS Mirków 1923
- SAP Masovia
- SKF Zaborowianka
- SKFiS Sparta Płock
- SKiS Pegaz Drobin
- SKP Victoria Warszawa
- SKS Jabłonianka
- SKS Oskar Przysucha
- SKS Potworów
- SKS Proch Pionki
- SKS Sokół Kołbiel
- SLKS Wektra Zbuczyn (dawne Dziewule)
- SMPN FC Lesznowola
- SP Beniaminek Radom
- SP Radom
- SPF Sabio
- SS Hutnik Warszawa
- SSM Wisła Płock
- Stowarzyszenie Cuervos Football Club
- Stowarzyszenie Kolektyw Oleśnica
- Stowarzyszenie MKS Szydłowianka Szydłowiec
- Stowarzyszenie Świt Barcząca
- Targówek 1953 Warszawa
- TS Gwardia Warszawa
- TS Konopianka Konopki
- Turbo football Academy Sp.zo.o.
- UKS Akademia Młodego Sportowca
- UKS AP 11 Legionowo
- UKS AP Champions Mińsk Mazowiecki
- UKS Bemowska SP Irzyk
- UKS Blask Odrzywół
- UKS Błyskawica Warszawa
- UKS Borzęcin
- UKS Champion Pionki
- UKS Derby 356 Warszawa
- UKS FC 2012 Różan
- UKS FC Komorów
- UKS Hubal Chlewiska
- UKS Iskra Zbrosza Duża
- UKS Jaguar Michałowice
- UKS Jastrząb Głowaczów
- UKS Jedynka Wyszków
- UKS Junior Zacisze
- UKS Młode Orły Nadnarwianka Pułtusk
- UKS Młodzik 18 Radom
- UKS Mundialito
- UKS Naprzód Skórzec
- UKS Orlęta Mroków
- UKS Orlik-15 Radom
- UKS Piorun Warszawa
- UKS Pogoń Słupia
- UKS Promnik Gończyce
- UKS przy PSP - Jastrzębia
- UKS Szkółka Piłkarska Talencik
- UKS Talent Warszawa
- UKS Torpedo Mokotów
- UKS Varsovia
- UKS Zorza Szczawin Kościelny
- ULKS Ciółkowo
- ULKS Grom w Pracach Małych
- ULKS Jastrząb Żeliszew
- ULKS Ołdaki
- ULKS Rywal Ruchna
- ULKS Tęcza Stanisławów
- ULKS Wilga Miastków
- ULKS Żak w Domanicach Kolonii
- Wisła Płock SA
- WKS Zajezierze
- WM-Sport Sp.zo.o.
- WRKS Olimpia
- Wymakracz Długosiodło
Sekretarz Przewodniczący KS MZPN D. Ciechanów
/-/ Ursyn Smacki /-/ Dariusz Kownacki