Lista Sędziów Wydziału Sędziowskiego
Ciechanowsko – Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

Stan na dzień 30.06.2019 r.

 

III Liga

1

Gwiazda

Paweł

1992

2

Załęski

Sebastian

1983

 

 Obserwatorzy III Ligi

1

Kownacki

Dariusz

 

IV Liga

1

Falencki

Marcin

1980

2

Makowiecki

Radosław

1989

3

Pałaszewski

Piotr

1998

4

Ślesiński

Kamil

1999

 

Obserwatorzy IV ligi

1

Sadowski

Zdzisław

2

Sieński

Jan

 

Liga Okręgowa

1

Braun

Karol

1982

2

Dzięgielewski

Cezary

1997

3

Dzwonkowski

Piotr

1985

4

Godlewski

Michał

1988

5

Grabowski

Mariusz

1976

6

Gwiazda

Wojciech

1992

7

Maciak

Paweł

1987

8

Mikołajewski

Jakub

2000

9

Mostek

Maciej

1981

10

Ossowski

Maciej

1978

11

Rachuba

Dawid

1996

12

Rychlewski

Karol

1995

13

Siemionko

Tadeusz

1981

14

Smacki

Ursyn

1986

15

Weselak

Jakub

1988

16

Wojciechowski

Marcin

1975

 

Obserwatorzy Okręgowi

1

Powałka

Robert

 

A Klasa

1

Beczak

Adrian

1995

2

Brzeziński

Norbert

1999

3

Choromański

Mariusz

1990

4

Dąbrowski

Mariusz

1980

5

Dobkowski

Arkadiusz

1995

6

Fąderski

Sławomir

1990

7

Gołębiewski

Sławomir

1977

8

Klimowski

Dawid

1999

9

Komorowski

Kamil

1988

10

Majewski

Kamil

1993

11

Osiński

Tomasz

1978

12

Powałka

Robert

1969

13

Pydyn

Adrian

1996

14

Rutkowski

Hubert

2000

15

Ryfa

Łukasz

1984

16

Sadowski

Zdzisław

1967

17

Sierota

Sylwester

1977

18

Szwejkowski

Dawid

1996

19

Wieczorek

Krzysztof

1973

20

Zając

Piotr

1998

 

B Klasa

1

Andryszczak

Andrzej

1962

2

Drozdowski

Zbigniew

1966

3

Falencki

Piotr

1985

4

Grabowski

Bartosz

2001

5

Jarka

Ryszard

1969

6

Komorowski

Mariusz

1988

7

Kowalkowski

Daniel

1979

8

Lubelska

Kinga

1998

9

Majkowski

Konrad

1993

10

Nowotczyński

Witold

1962

11

Olszewski

Mariusz

1986

12

Plewniak

Aleksandra

1995

13

Różański

Daniel

1991

14

Ruzicki

Zdzisław

1959

15

Starecki

Sławomir

1961

16

Staszkiewicz

Radosław

1985

17

Szypulski

Jacek

1987

18

Tkaczyk

Łukasz

1999

19

Wargulewski

Arkadiusz

1990

20

Wąsowski

Adam

1981

21

Wąsowski

Andrzej

1987

22

Witkowski

Bartosz

1985

 

Asystenci Okręgowi

1

Murawski

Piotr

1955

2

Sieński

Jan

1962

 

Ekstraklasa Futsalu

1

Mital

Artur

1981

 

Top Amator A Futsalu

1

Gwiazda

Paweł

1992

 

Top Amator C Futsalu

1

Pałaszewski

Piotr

1998

 

Sędziowie Próbni

1

Kaczorek

Adrian

2003

2

Kalkowski

Mateusz

2002

3

Kołakowski

Fabian

2003

4

Kordowski

Jakub

2001

5

Majewski

Michał

1994

6

Michalski

Jacek

2002

7

Miksza

Dawid

2002

8

Płocienicki

Grzegorz

2003

9

Rogalski

Filip

2003

10

Rostkowski

Łukasz

2001

11

Skłodowski

Piotr

2001

 

Pozostali

 

1

Bucholc

Roman

2

Chrzczon

Wiesław

3

Ciarciński

Piotr

4

Ciurysek

Ryszard

5

Dąbrowski

Jan

6

Głowacki

Mariusz

7

Grabowski

Radosław

8

Grzeszczak

Mieczysław

9

Jarząbek

Wiesław

10

Kłosowski

Wojciech

11

Krajewski

Jakub

12

Krzyżanowski

Ryszard

13

Lesiński

Mirosław

14

Majewski

Walerian

16

Mikołajewski

Kazimierz

17

Mikołajewski

Marek

18

Nerek

Jacek

19

Prusinowski

Marek

20

Sontowski

Jan

21

Trochimiuk

Radosław

22

Trochimiuk

Waldemar

23

Waś

Tadeusz

24

Wojkowski

Zygmunt