Komunikat WS COOZPN 19/02/2019

 

1. Ostatnie spotkanie kursantów Zima 2018 / 2019

 Informujemy, że ostatnie spotkanie kursantów odbędzie się w sobotę 23 lutego 2019 r. o godzinie 10:00:

- Szkolenie odbędzie się w Hotelu Olimpijskim w Ciechanowie (obok basenu). 

Prosimy o godzinie 10:00 udać się na recepcję hotelu - stamtąd przejdziemy do sali szkoleniowej - prosimy zabrać ze sobą długopisy.

2. Informacja referenta obsad przed rundą wiosenną sezonu 2018 / 2019

 Poniżej przedstawiam prośby i zasady współpracy w rundzie wiosennej sezonu 2018/19. Proszę o zapoznanie się z nimi i przesłanie informacji, o które proszę. Ułatwi i usprawni to proces tworzenia obsad

1) Dane do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. : 665294415, 602 190 456.

2) Proszę o podanie, drogą mailową, przez sędziów głównych LO, klasy A oraz sędziów klasy B podlegających obserwacjom (wszyscy, którzy nie ukończyli 30 lat) sędziów asystentów, z którymi chcieliby jeździć na zawody. DOTYCZY TO WSZYSTKICH SĘDZIÓW. Dotychczasowe listy tracą ważność i muszą być odnowione. Sędziowie, którzy nie wyślą list do dnia 10.03.2019 r. będą mieli przydzielanych asystentów wedle mojego uznania, bez zwracania uwagi na miejsce zamieszkania.

Lista asystentów musi zawierać od 2 do 6 nazwisk, ponumerowanych według gradacji ważności, przy czym w przypadku LO i klasy A na jednej z trzech pierwszych pozycji musi się znaleźć młody asystent (max. 27 lat) z niższej ligi – w przypadku braku, taki asystent, wybrany w uzgodnieniu z Zarządem, obligatoryjnie zostanie dodany do listy.

Zasady urlopowania nie ulegają zmian.

1) Terminy ukazywania się obsad nie ulegają zmianie.

2) Wciąż będzie kontynuowana idea „Giełda meczy” w naszej grupie na Facebooku. Osoby, które nie są jeszcze członkami grupy, proszone są o kontakt z kol. Jakubem Weselak.

3) Przypominam (informuję?!), że sprawozdania z rozgrywek prowadzonych przez MZPN: wszystkie rozgrywki kobiece oraz młodzieżowe zaczynające się od „Mazowiecka” (w naszym komunikacie obsady powyżej Klasy Okręgowej) należy wysyłać na adres:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Puławska 111A lok. 50, 02-707 Warszawa

Dalsze, błędne wysyłanie sprawozdań z w/w rozgrywek do Ciechanowa będzie skutkowało nakładaniem kar finansowych przez WD COOZPN.

4) Przypominam o konieczności akceptacji meczy w systemie EXTRANET – tylko wtedy otrzymamy informacje smsem o wszelkich zmianach odnośnie meczu (data, godzina, miejsce itp.), które mogą wystąpić w ostatniej chwili. Wszelkie rozbieżności (data, godzina, miejsce itp.) pomiędzy informacjami w obsadzie a w systemie EXTRANET proszę mi natychmiast zgłaszać telefonicznie. BRAK AKCEPTACJI MECZY BĘDZIE SKUTKOWAŁ USUWANIEM SĘDZIEGO Z OBSADY!!!

5) Wszelkie przypadki rezygnacji z będą wciąż skutkowały umieszczeniem takiego sędziego na „ławce rezerwowych” na dwa najbliższe terminy obsadowe. „ Ławka rezerwowych” oznacza, że dany sędzia jest ostatni w kolejce do obsady – mecz otrzyma tylko w przypadku braku innych kandydatów. Oczywiście wyjątek stanowią przypadki losowe: kontuzja, choroba, tragedia rodzinna itp. Usprawiedliwieniem nie będzie stwierdzenie, że sędzia nie wiedział, że akurat w środę jest kolejka – można to sobie sprawdzić. Liczę na owocną współpracę.  Ursyn Smacki

                                               Przewodniczący WS COOZPN        
                                        /-/ Dariusz Kownacki